2018-01-10

W dniach od 22 do 27 stycznia 2018 roku Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej w Łebie oraz przedstawiciel Lokalnej Organizacji Turystycznej "Łeba-Błękitna Kraina" wyjadą w góry z 5-dniową akcją promocyjną miasta Łeby i regionu. Zaplanowana jest akcja promocyjna na dużą skalę. Tradycyjnie zostanie odwiedzony Szczyrk, jeden z najpopularniejszych kurortów narciarskich w Polsce. W tej miejscowości powstanie duże stoisko promocyjne miasta Łeby z licznymi atrakcjami dla odwiedzających.

Łebianie będą rozdawać ulotki oraz broszury zachęcające do odwiedzenia nadmorskiego kurortu w czasie sezonu letniego. Wyznaczona zostanie specjalna strefa malucha, gdzie najmłodsi będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach m.in.: w konkursie plastycznym, którego głównym tematem będzie oczywiście "Letni wypoczynek w Łebie". Turyści będą mogli skosztować jedynego w swoim rodzaju „śledzika po łebsku” według receptury Zakładu Przetwórstwa Rybnego ASAR. Łebianie przywiozą ze sobą jedyny w swoim rodzaju piasek łebski, z którego powstanie mini plaża.

- W naszym stoisku promocyjnym turyści będą mogli uzyskać szereg informacji na temat atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć w Łebie. Ponadto uzyskać informacje o szklakach turystycznych dostępnych w rejonie miasta, bazy noclegowej i planowanych imprezach. - mówi Julia Tomicka, Podinspektor ds. Turystyki i Promocji miasta Łeby.

Fotorelacja z każdego dnia akcji promocyjnej będzie dostępna na stronie miasta www.leba.eu oraz na profilu fb miasta Łeby.