• 10-12. lutego 2017 - SZUSY WEEKENDOWE czyli zniżki na skipassy

  Zniżki na skipassy w ośrodka narciarskich w ramach SnowFest Festival 2017: Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, COS OPO Szczyrk Skrzyczne oraz Beskid Sport Arena.

  W ramach Szusów Weekendowych SnowFest:

  10.02 Piątek - COS OPO Szczyrk
  - 20% zniżki na skipassy w kasach za okazaniem opaski festiwalowej lub biletu (do wyczerpania puli 1000 sztuk)*

  11.02 Sobota - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski
  - 20% zniżki na skipassy w kasach za okazaniem kuponu. Kupon do odebrania w kasach festiwalu (do wyczerpania puli 1000 sztuk)*

  12.02 Niedziela - Beskid Sport Arena
  - 20% zniżki na skipassy w kasach za okazaniem opaski festiwalowej lub biletu (bez ograniczeń)*

  *na każdym ze stoków zniżki działają też w inne dni (do wyczerpania określonej puli)

  Impreza towarzysząca "Szusy Weekendowe" od 10 do 14.

  Zagra DJ Benito & przyjaciele, hej!

  zobacz więcej
 • 10-11. lutego 2017 - SnowFest Festival 2017

  Już 10 i 11 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w Szczyrku podczas SnowFest Festival 2017.
  NERO, Pendulum oraz Gooral pierwszymi ogłoszonymi artystami najbliższej edycji!

  Karnety do kupienia na Ticketpro: http://bit.ly/2fhofcn 

  Występ NERO, zdobywców nagrody Grammy to prawdziwa gratka dla fanów dubstepu. Brytyjczycy zagrają w Polsce po raz pierwszy. Na scenie T-Mobile Electronic Beats, partnera muzycznego tegorocznej edycji SnowFest, usłyszymy energetyczny dj set Pendulum z Mc Verse. Australijska legenda powraca na sceny światowych festiwali w najlepszej formie.

  New arrivals na SnowFest Festival 2017! Energetyczny Nu:Tone i porywający A.Skillz na scenie T-Mobile Electronic Beats. Spodziewajcie się też czołowych zawodników polskiej sceny elektronicznej, w tym NOVIKA & Mr. Lex, JÓGA, Last Robots, ROS addiction oraz Rosalie. W E. Wedel Music Igloo zagrają dla Was: BC, Nowosad, Squal i BIERNASKI. To wciąż nie koniec, wkrótce kolejne ogłoszenia!

  SnowFest łączy najlepszą elektronikę ze śnieżnym szaleństwem stąd naturalna obecność sceny T-Mobile Electronic Beats.

  Czwartą edycję SnowFest Festival przenieśliśmy do Szczyrku - najprężniej rozwijającego się kurortu górskiego w Polsce. Całkowicie zrewolucjonizowaliśmy formułę zawodów. Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem. Poza pierwszymi drużynowymi mistrzostwami Air Strike - czekają Was także indywidualne zawody Big Air. 

  Dwudniowe bilety "DAY & NIGHT" z grudniowo-styczniowej puli kosztują 140 zł.
  Sprzedaż trzeciej puli rusza od 1 lutego, wtedy bilety kupicie w cenie 180 zł.
  Ilość biletów "DAY & NIGHT" jest ograniczona!

  W ramach współpracy T-Mobile przygotował dla swoich klientów specjalną 50% zniżkę na bilety. By z niej skorzystać wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści „Snowfest” na numer 80557. Otrzymany kod rabatowy należy podać przy zakupie biletów na stronie www.snowfest.pl/eb 

  Karnety do kupienia na Ticektpro: http://bit.ly/2fhofcn, dostępne są także w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

  * bilet DAY & NIGHT uprawnia do wejścia na koncerty dzienne, zawody sportowe oraz imprezy nocne a taże do zakupu skipassów z 20% zniżką w:
  - Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim - https://www.facebook.com/szczyrkowski 
  - Beskid Sport Arena - https://www.facebook.com/beskidsportarena/ 

  * NERO

  Londyńczycy, zdobywcy nagrody Grammy, wystąpią w Polsce po raz pierwszy. Zespół tworzą producenci Daniel Stephens, Joe Ray oraz wokalistka Alana Watson. Mają na koncie dwa doskonałe albumy studyjne, które szturmem wzięły światowe listy przebojów. Ich debiutancki krążek “Welcome Reality” przez wiele tygodni nie schodził z pierwszego miejsca UK Album Chart, a ubiegłoroczna płyta Beetween II Worlds zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboard Magazine. 

  Mimo, że kalendarz Nero wypełniony jest występami w ramach międzynarodowych tras, znajdują czas na wyjątkowe projekty. Klasyczne, gitarowe wyształcenie Joe, wielbiciela muzyki barokowej oraz 12 lat gry na wiolonczeli Daniela zaowocowało powstaniem Dubstep Symphony, wykonanej z Orkiestrą Filharmonii BBC. Muzyka zespołu znalazła się także na ścieżce dzwiękowej do filmów Wielki Gatsby i World War Z. Znani są również z remixów utworów takich artystów, jak: Daft Punk, Calvin Harris, N*E*R*D*, La Roux czy The Streets. 

  https://www.facebook.com/nero/ 

  * PENDULUM

  Po 4 latach przerwy Pendulum wróciło na główne sceny najważniejszych festiwali. Zespół pracuje także nad wydaniem nowego albumu.

  Grupa powstała w roku 2002 w Australii. Ich pierwszy krążek “Hold Your Colour” zapisał się w historii, jako najlepiej sprzedająca się płyta z muzyką drum `n bass. Drugi album “In Silico” zaledwie tydzień po premierze znalazł się na drugim miejscu sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Na trzecim, ostatnim albumie mogliśmy usłyszeć m.in.: Stevena Wilsona z zespołu Porcupine Tree, czy muzyków z formacji In Flames. Występy Pendulum to potężna energetyczna dawka drum `n bassowych rytmów. Podczas festiwalu będziemy mogli usłyszeć zarówno legendarne przeboje zespołu, jak i najnowsze remixy.

  https://www.facebook.com/pendulum 

  * GOORAL

  Producent muzyczny, który zasłynął dzięki oryginalnemu łączeniu muzyki elektronicznej, drum’n’bass i dubstepu z etniczną muzyką góralską. Jego kariera zaczęła się w 2003 r., kiedy jego remix ‘Whola lotta love’ Led Zeppelin zadebiutował na drugim miejscu w notowaniach radia Bis. W swoim dorobku Gooral ma występy m.in. na: Sziget Festival, Colours of Ostrava, Przystanek Woodstock czy Exit. Jego najnowsza płyta “Khabaya” ukazała się w październiku 2016 roku i to właśnie materiał z ostatniego krążka będzie można usłyszeć podczas jego występu na festiwalu SnowFest. 

  https://www.facebook.com/NiezlyGooral 

  zobacz więcej
 • 10-11. lutego 2017 - KINO FESTIWALOWE Z NATIONAL GEOGRAPHIC

  W ramach SnowFest Festival zapraszamy do KINA FESTIWALOWEGO Z NATIONAL GEOGRAPHIC.

  Miejsce: SZCZYRKOWSKIE CENTRUM KULTURY, ul. Beskidzka 106 (budynek dawnego kina "Beskid")

  Wstęp dla Wszystkich jest bezpłatny!

  Piątek:
  16:00 Dzika zima (2016)
  17:00 Mamut z Syberii (2014)

  Sobota:
  15:00 Puma i wilk (2013)
  16:00 Życie pingwina (2013)
  17:00 Ekstremalne oseski (2016)

  National Geographic od zawsze angażuje się w ochronę środowiska. Czy to poprzez edukację i budowę świadomości społecznej za pomocą filmów i programów dokumentalnych, a także artykułów i reportaży w magazynie czy poprzez działanie zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Kanał National Geographic zachęca widzów, by dowiedzieli się więcej i wierzy, że przez opowiadanie historii można zmieniać świat na lepsze. To kanał skierowany do ludzi ciekawych świata – poprzez pasjonujące dokumenty, reportaże oraz wydarzenia telewizyjne eksploruje nowe obszary, angażuje, inspiruje do podejmowania wyzwań i poznawania świata głębiej, na nowo.

  Recenzje filmów na www.snowfest.pl 

  zobacz więcej
 • 3-5. lutego 2017 - BALON "REPUBLIKA ROLESKI" NA PLACU ŚW. JAKUBA

  Jak stać się lżejszym od powietrza? To proste!
  Wystarczy zamknąć dwa tysiące metrów sześciennych zimnego powietrza w powłoce balonu i go podgrzać. Zapraszamy do uniesienia się w górę w koszu balonu "REPUBLIKA ROLESKI".
  Uczestnicy zabawy będą w dobrych rękach. Piloci Mościckiego Klubu Balonowego to reprezentanci Polski w sportach balonowych. Co roku startują w Pucharze Gordona Bennetta, a w Księdze Rekordów Guinnessa można wyczytać, że jako jedyni latali balonem pod powierzchnią ziemi.

  Od piątku do niedzieli na Placu św. Jakuba.
  Jeżeli pogoda dopisze, balon będzie do dyspozycji przez 1 do 3 godzin, pomiędzy 13:00 a 18:00.

  zobacz więcej
 • 27. stycznia 2017 - MINI DISCO DLA DZIECI

  Start godz. 17:30 do 19:30

  Góral SPA&Wellness
  ul. Myśliwska 30
  tel. 33 817 82 12, 509 671 008 
  rezerwacja@hotelgoral.pl
  www.goral-spa.pl 

  zobacz więcej
 • 28-29. stycznia 2017 - ULTRAMARATON "ZAMIEĆ"

  ZAMIEĆ 2017 szaleć będzie w Szczyrku w dniach 28 i 29 stycznia (ponownie w towarzystwie niezłej ZADYMY, na którą równie gorąco zapraszamy :-) ).

  ZAPISY ruszają 15.10.2016 o godz 18:00 - link zostanie podany na stronie www.zamiec.pl w zakładce ZAPISY.

  Nie czekajcie na ostatnią chwilę, limit Zawodników to 200 osób na Zamieć i 200 osób na Zadymę!

  zobacz więcej
 • 28-29. stycznia 2017 - VII Pielgrzymka Narciarska Beskidzką Drogą św. Jakuba

  VII Pielgrzymka Narciarska Beskidzką Drogą św. Jakuba

  Szczyrk(autobusem) - Rzyki –Groń JP II- Leskowiec- Łamana Skała- Rzyki Praciaki - (autobusem) Szczyrk w dniach 28 - 29.01.2017r.

  Organizator: Bractwo św.Jakuba Oddz.w Szczyrku przy parafii św.Jakuba.

  Partnerzy: Urząd Miejski w Szczyrku. 

                    

  Trasa pielgrzymki: Szczyrk-(busem) Rzyki- Groń JP II (nocleg)–Leskowiec-Łamana Skała – Rzyki Praciaki – (busem) Szczyrk.

  Trasa z Rzyk do przeł.Anula w całości jako Beskidzka Droga św.Jakuba jest oznakowana białą muszlą z czerwonym mieczokrzyżem na niebieskim tle. Zjazd z przeł. Anula do Rzyk Parciaki trasą narciarską Ośrodka Narciarskiego Czarny Groń.

  Program:

  28.01.2017. godz.9.00 –Zbiórka uczestników przed kościołem parafialnym p.w.św.św.Piotra i Pawła w Szczyrku i wyjazd autobusem do Rzyk.

  godz.10.30-Msza św. w kościele św. Jakuba w Rzykach. 

  godz.11.30- Podjazd autobusem do Rzyki Jagódki.

  godz.11.40-Wyjście na Groń JP II, wieczorem śpiewanie     

   

  29.02.2014. godz.9.00-Wyjście na Leskowiec i dalej na Łamaną Skałę, po czym zjazd do Rzyk Parciaki.                                               

  ok.godz.16.00-przejazd busem z Rzyk do Szczyrku i zakończenie pielgrzymki

  Uwaga: miejsce i czas niedzielnej mszy św. zostanie podany w terminie późniejszym.

  Zasady udziału:

  1.Zgłoszenia indywidualne i zbiorowe(parafie) ze względu na rezerwację noclegów prosimy kierować do dnia 14.01.2017r. na: e-mail parafia@szczyrk.wiara.org.pl lub telefonicznie pod nr 33-8178429.

  Ze względu na ograniczoną ilość miejsc noclegowych(40), decyduje kolejność zgłoszeń.

  Dodatkowe informacje i komunikaty na stronie bractwa: http://www.bractwojakuboweszczyrk.pl

  2.Uczestnikiem pielgrzymki może zostać każdy, z tym że młodzież do 18 roku życia tylko z co najmniej jednym z rodziców.

  3.Wszystkie koszty związane z pielgrzymką pokrywają uczestnicy (nocleg -30,-zł +6,-zł pościel, wyżywienie , autobus- w sumie za 2 kursy ok.40,-zł, dodatkowe ubezpieczenie itp.)

  4.Wszelkie ryzyko związane z udziałem w pielgrzymce ponosi jego uczestnik.

  5.Drogę św.Jakuba przechodzimy na nartach( turowych lub biegowych) a odcinki z brakiem śniegu pieszo.Pielgrzymi, którzy chcą przejść całą drogę na piechotę winni zabrać „rakiety”.

  6.Istnieje możliwość dołączenia do pielgrzymki w Rzykach  (należy to podać przy zgłoszeniu).

   

  Organizator.

  zobacz więcej