• "KABARET SENIORA" - NABÓR DO PROJEKTU FIO 2017

  Stowarzyszenie Zbója Szczyrka zaprasza mieszkańców Gminy Szczyrk w wieku 60+ do udziału w projekcie "Kabaret Seniora". Nabór trwa do końca kwietnia 2017. Projekt współfinansowany jest ze środków otrzymanych z Ministerstwa…

  zobacz więcej
 • 31. marca - 1. kwietnia 2017 - IMPREZY W META MUSIC CLUB

  W najbliższy weekend w Meta Music Club w Szczyrku będzie jak zwykle gorąco.

  31.03 – Wild Night 
  Dzikie rytmy, dzika impreza, szaleństwo na całego – postara się o to nasz niesamowity Rezydent, ulubieniec i piękniejszej części parkietu, DJ BradR.

  01.04 – Prima Aprilis Party
  Magiczna impreza pełna niespodzianek, w czasie której wszystko może się zdarzyć. Muzycznie tę noc spędzi z Wami nasza Rezydentka, piękna DJ Karola.

  To wszystko specjalnie dla Was w Meta Music Club w Szczyrku, ul. Skośna 4, rezerwacja loży 795 531 666, Panie wstęp wolny.

   

   

  zobacz więcej
 • 1. kwietnia 2017 - "SZUSY W BIKINI" NA BESKID SPORT ARENA

  Zapraszamy serdecznie w najbliższą sobotę na "Szusy w bikini Beskid Sport Arena".

  Program:

  godz. 10.00: Slalom gigant z przeszkodami, pomiar czasu, narty/deska, udział tylko osoby w "krótkim stroju", kategoria damska/męska. Wyciąg WN1.

  godz. 12.00: Bieg w bikini/krótkich spodenkach w butach narty/deska wzdłuż wyciągu WN2.

  godz. 13.00: Wybory Miss Bikini. Wyciąg WN2.

  Dj Karola za konsoletą od 10.00 do 14.00.
  Przebierańcy bikini - karnet całodzienny za 35 PLN. Selekcja w kasie BSA.
  Zapisy na wszystkie konkurencje: marketing@beskidsportarena.pl oraz w biurze imprezy na dolnej stacji BSA w wypożyczalni od 8.00 do 9.00 i przed samym startem.

  Udział w konkurencjach jest bezpłatny.

  Nagrody sponsoruje Viking i Miasto Szczyrk.

  Pogoda zapowiada się rewelka! :-)

  Wydarzenie FB pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1877181639164933/?ti=icl 

  zobacz więcej
 • 2. kwietnia 2017 - NIEDZIELA Z TEATRZYKIEM "O RYCERZU CO KSIĘŻNICZKĘ RATOWAŁ"

  Niedziela z Teatrzykiem - „O rycerzu co księżniczkę ratował"

  2 kwietnia (niedziela), godz. 11.00

  Miejsce:
  Szczyrkowskie Centrum Kultury
  ul. Beskidzka 106

  Wstęp wolny!

  Bajka o rycerzu to opowieść o pewnym chłopcu, który na skutek splotu zdarzeń, możliwych tylko w bajkach, ratuje, wybudza zaczarowaną księżniczkę. Okoliczność ta sprawia, że ów bohater odkrywa, iż rycerzem, kimś kto pomaga, kto się opiekuje drugą osobą, kto jest szlachetnym, można być na co dzień, niekoniecznie w baśniowym świecie. Występują: rycerz, księżniczka, dama dworu, dziadek, koń.

  zobacz więcej
 • 17-18. marca 2017 - IMPREZY W META MUSIC CLUB

  17/03

  Black Friday – czarne rytmy, najpopularniejsi wykonawcy, największe hity, doskonała zabawa i nasz wspaniały rezydent DJ BradR - to wszystko czeka na Was w klubie Meta w piątkowy wieczór.

  18/03

  Saturday Night Fever – tej nocy muzyczną gorączkę wywoła u Was nasz niezastąpiony rezydent DJ Brad R, prezentując wszystko co najlepsze w muzyce tanecznej. Panie wstęp free.

  zobacz więcej
 • ZIMOWE GRAND PRIX SZCZYRKU

  ZAPISY NA 6. EDYCJĘ GRAND PRIX: TUTAJ

  Zimowe Grand Prix Szczyrku 2017 to cykl 6 zawodów narciarskich, które zostaną rozegrane w styczniu, lutym i marcu br. w 3 największych ośrodkach narciarskich w Szczyrku: Beskid Sport Arena, COS OPO Szczyrk Skrzyczne oraz Szczyrkowski Ośrodek Narciarski.

  Grand Prix Szczyrku to profesjonalne zawody dla amatorów, gdzie każdy bez względu na wiek i umiejętnosci może spróbować swoich sił.

  Zapraszamy do udziału we wszystkich edycjach, a uczestnicy, którzy pojadą w minimum trzech, dopuszczeni zostaną do Wielkiego Finału. 

  Partnerem wydarzenia jest LEXUS Katowice sp. z o.o. 

  Szczegóły: TUTAJ

   

   

   

   

   

  zobacz więcej
 • PRZERWA W FUNKCJONOWANIU KOLEI NA SKRZYCZNE

  Niedziela 26. marca była ostatnim dniem funkcjonowania kolei linowej. Rozpoczęły się prace związane z kompleksową przebudową odcinka kolei z dolnej stacji w Szczyrku na Jaworzynę. Po obowiązkowym przeglądzie technicznym przewidzianym…

  zobacz więcej