SZANOWNI PAŃSTWO

Informujemy, iż od dnia 21.03.2022 r. ( tj. poniedziałek) prowadzone jest badanie ankietowe na potrzeby opracowania „Programu ograniczenia niskiej emisji dla terenu Gminy Szczyrk  na lata 2022-2026", który ma na celu wymianę starych nieefektywnych kotłów węglowych w budynkach jednorodzinnych na ekologiczne kotły o wysokiej sprawności.

Gmina Szczyrk planuje pozyskanie środków na ten cel z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Warunkiem wdrożenia „Programu…” jest zebranie wystarczającej liczby osób zainteresowanych udziałem w Programie.

W związku z tym prosimy osoby zainteresowane wymianą kotła o wypełnienie załączonej ankiety: w formie papierowej lub w wersji elektronicznej dostępnej pod linkiem:

Ankiety papierowe są dostępne w Urzędzie Miejskim w Szczyrku, szkołach i przedszkolu.

Ankiety  można składać do dnia 13 kwietnia 2022 w Urzędzie Miejskim w Szczyrku (Dziennik Podawczy).

Ankieta ma charakter informacyjny i posłuży do opracowania PONE, ale nie stanowi wniosku o udział w Programie.