2021-07-27

DEKLARACJA DO POBRANIA:
deklaracja SZCZYRK LATEM_2021_A5


Towarzystwo Miłośników Szczyrku, jak co roku, zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie pn. „Szczyrk Latem Wita Kwiatem”

Konkurs realizowany będzie na terenie miasta Szczyrk , a jego podstawowym celem jest aktywizacja mieszkańców Szczyrku do pielęgnowania i upiększania roślinnością swoich ogrodów. Dla nas oraz odwiedzających naszą miejscowość turystów stanowić będzie dodatkową atrakcję przebywania w  miejscach, gdzie naturalny górski krajobraz jest tylko tłem dla pomysłowości gospodarzy posesji, zakochanych w kwiatach. Ich obraz jest także cząstką całego naszego miasta. Mimo trudnych klimatycznie warunków aktywność mieszkańców udowadnia, że nie stanowi on przeszkody w uprawianiu i komponowaniu swoich kwiatowych ogrodowych obrazów.

Tegoroczna edycja konkursu będzie realizowana w sposób:
1. tradycyjny poprzez osobiste zgłoszenia do konkursu - do deklaracji należy załączyć 5 zdjęć w kolorze w formie drukowanej
2. w formie on-line, tzn. nadesłanie deklaracji uczestnictwa i 5 zdjęć swoich posesji na adres mailowy m.kurowski@kultura.szczyrk.pl 

Deklaracje są dostępne również m.in. w Informacji Turystycznej.
Deklarację wraz z wydrukowanymi zdjęciami można zlożyć osobiście w Informacji Turystycznej w Szczyrku w dniach od 15 lipca do 15 sierpnia.

Od 16 sierpnia br. rozpocznie prace Komisja Konkursowa, która oceni nadesłane zdjęcia ,a w uzasadnionych przypadkach osobiście odwiedzi zgłoszone do konkursu gospodarstwa.

28 sierpnia br. odbędzie się podsumowanie i wręczenie wszystkim uczestnikom konkursu dyplomów i nagród rzeczowych. Dla zwycięzcy przewidziany jest puchar . Podobnie jak w roku ubiegłym nagrodę specjalną ufundowaną przez Burmistrza Miasta Szczyrk Antoniego Byrdego dla właściciela posesji, który otrzyma największą ilość polubień  swojego ogrodu zaprezentowanego na zdjęciach na profilu facebookowym Miasta Szczyrk.

Liczymy na udział wszystkich właścicieli posesji z terenu miasta Szczyrk.

Zarząd TMSz.